Kontakta oss - DynaMate Kontakta oss - DynaMate

Kontakta oss

Dela gärna sidan

Produktion & Underhåll

Södertälje – Plåt & Smide, Mek och förråd
Håkan Johnsson, hakan.johnsson@dynamate.se, 070-553 02 50

Mora – Produktions- och fastighetsunderhåll
Anders Frost, anders.frost@dynamate.se, 072 570 61 11

Projekt, produktions- och underhållsutveckling
Jan Andersson, jan.andersson@dynamate.se, 073-622 63 15

Jan Andersson

Verksamhetschef

Produktion & Underhåll, Ledningen

jan.andersson@dynamate.se

023-661 36 44

Tomas Paulsson

Area Manager Maintenance

Produktion & Underhåll

Tomas.Paulsson@dynamate.se

070 287 24 75

Johan Edbom

Projektledare UH/Projekt

Produktion & Underhåll

Johan.edbom@dynamate.se

072 570 62 26

Anders Frost

Avdelningschef Mora, Produktions- och fastighetsunderhåll FM Mattsson.

Produktion & Underhåll

anders.frost@dynamate.se

072 570 61 11

Håkan Johnsson

Avdelningschef Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

hakan.johnsson@dynamate.se

08-522 933 44

Peter Hultqvist

Produktansvarig MUR

Produktion & Underhåll

Peter.Hultqvist@dynamate.se

0763-07 14 77

Roger Karlsson

Senior underhållsingenjör

Produktion & Underhåll

roger.karlsson@dynamate.se

070-165 45 13

Mika Tähti

Projektledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

Mika.Tahti@dynamate.se

08-522 933 86

Jarno Koistinen

Projektledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

Jarno.Koistinen@dynamate.se

08-522 933 26

Daniel Adamson

Arbetsledare. Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

daniel.adamson@dynamate.se

08-522 933 62

Jonas Bodner

Arbetsledare. Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

jonas.bodner@dynamate.se

070 165 43 62

Tobias Johansson

Platschef Falun

Produktion & Underhåll

tobias.johansson@dynamate.se

070-454 53 47

Sandra Ström

Förrådsansvarig

Produktion & Underhåll

sandra.strom@dynamate.se

08-522 933 46

Dela gärna sidan