Kontakta oss

Dela gärna sidan

Produktion & Underhåll

Södertälje – Plåt & Smide, Mek och förråd
Håkan Johnsson, hakan.johnsson@dynamate.se, 070-553 02 50

Mora – Produktions- och fastighetsunderhåll
Anders Frost, anders.frost@dynamate.se, 072 570 61 11

Projekt, produktions- och underhållsutveckling
Jan Andersson, jan.andersson@dynamate.se, 073-622 63 15

Jan Andersson

Verksamhetschef

Ledningen, Produktion & Underhåll

jan.andersson@dynamate.se

023-661 36 44

Anders Frost

Avdelningschef Mora, Produktions- och fastighetsunderhåll.

Produktion & Underhåll

anders.frost@dynamate.se

072 570 61 11

Håkan Johnsson

Avdelningschef Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

hakan.johnsson@dynamate.se

08-522 933 44

Roger Karlsson

Senior underhållsingenjör

Produktion & Underhåll

roger.karlsson@dynamate.se

070-165 45 13

Mika Tähti

Projektledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

Mika.Tahti@dynamate.se

08-522 933 86

Eric Lindblad

Projektledare

Produktion & Underhåll

eric.lindblad@dynamate.se

023-661 36 06

Jonas Henriksson

Projektledare

Produktion & Underhåll

jonas.henriksson@dynamate.se

08-522 933 87

Jarno Koistinen

Projektledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

Jarno.Koistinen@dynamate.se

08-522 933 26

Jani Karhu

Arbetsledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

jani.karhu@dynamate.se

08-522 933 63

Daniel Adamson

Arbetsledare. Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

daniel.adamson@dynamate.se

08-522 933 62

Sandra Ström

Förrådsansvarig

Produktion & Underhåll

sandra.strom@dynamate.se

08-522 933 46

Dela gärna sidan