Kontakta oss

Dela gärna sidan

Vi utför uppdrag kontinuerligt i hela Sverige.

DynaMate AB
Besöksadress: Tallvägen 2, 151 38 Södertälje
Postadress: Box 3, 151 21 Södertälje

08-522 933 00
info@dynamate.se

Jan Andersson

Verksamhetschef

Ledningen, Produktion & Underhåll

jan.andersson@dynamate.se

023-661 36 44

Kenneth Glennemo

Verksamhetschef

Automation, Maskinservice, Ledningen

kenneth.glennemo@dynamate.se

070-585 15 44

Andreas Johansson

Operativ chef maskinservice / Kvalitets och miljöchef

Maskinservice, Ledningen

andreas.johansson@dynamate.se

023-661 36 45

Anna-Lena Magnusson

Ekonomichef

Ledningen

anna-lena.magnusson@dynamate.se

08-522 933 02

Ulla Nilsson

Controller

Ledningen

ulla.nilsson@dynamate.se

08-522 933 03

Anders Frost

Avdelningschef Mora, Produktions- och fastighetsunderhåll.

Produktion & Underhåll

anders.frost@dynamate.se

072 570 61 11

Håkan Johnsson

Avdelningschef Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

hakan.johnsson@dynamate.se

08-522 933 44

Lars Davidsson

Verksamhetsansvarig

Automation

lars.davidsson@dynamate.se

070-595 38 25

Nils-Göran Jensen

Gruppchef Maskinservice

Maskinservice

nils-goran.jensen@dynamate.se

073-978 63 46

Roger Karlsson

Senior underhållsingenjör

Produktion & Underhåll

roger.karlsson@dynamate.se

070-165 45 13

Mika Tähti

Projektledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

Mika.Tahti@dynamate.se

08-522 933 86

Eric Lindblad

Projektledare

Produktion & Underhåll

eric.lindblad@dynamate.se

023-661 36 06

Jonas Henriksson

Projektledare

Produktion & Underhåll

jonas.henriksson@dynamate.se

08-522 933 87

Jarno Koistinen

Projektledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

Jarno.Koistinen@dynamate.se

08-522 933 26

Jani Karhu

Arbetsledare, Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

jani.karhu@dynamate.se

08-522 933 63

Daniel Adamson

Arbetsledare. Mek, Plåt & Smide

Produktion & Underhåll

daniel.adamson@dynamate.se

08-522 933 62

Magnus Hagman

Hårdvarukonstruktör

Automation

magnus.hagman@dynamate.se

072-566 04 01

Bo Svanholm

Mjukvarukonstruktör

Automation

bo.svanholm@dynamate.se

070-595 38 21

Jan Nilsson

Serviceingenjör

Automation

jan.nilsson@dynamate.se

070-595 38 62

Peter Åström

Koordinator

Maskinservice

peter.astrom@dynamate.se

073-033 44 52

David Almér

Teknikansvarig

Maskinservice

david.almer@dynamate.se

070-683 09 04

Johan Persson

Automationsansvarig

Maskinservice

johan.persson@dynamate.se

073-033 44 69

Mikael Nyman

Maskintekniker mek

Maskinservice

mikael.nyman@dynamate.se

073-068 42 24

Anita Nilsson

Verksamhetsadministratör

anita.nilsson@dynamate.se

023-661 36 30

Gudrun Löfgren

Administrativ Koordinator

gudrun.lofgren@dynamate.se

08 522 933 09

Katarina Sperrle

Verksamhetsadministratör

katarina.sperrle@dynamate.se

08 522 933 89

Sandra Ström

Förrådsansvarig

Produktion & Underhåll

sandra.strom@dynamate.se

08-522 933 46

Dela gärna sidan